Лабораторія «Noosphere Engineering School» на базі Поліського національного університету  спільно з кафедрою комп’ютерних технологій і моделювання систем проведе   майстер-клас  "Location Seekers: конкурс для підлітків із побудови кращих інтерактивних віртуальних карт місцевості".

 

«Наша лабораторія здобула перемогу в конкурсі міні-грантів на проведення заходів для дітей і молоді у рамках загальноєвропейської ініціативи «Meet and Code», – відзначає керівник «Noosphere Engineering School» Поліського національного університету Катерина Молодецька. –    Таким чином,  покажемо дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій.  Завдяки «Meet and Code» вони матимуть змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі».

 

Метою заходу є підвищення інтересу школярів та студентів до використання геоінформаційних систем, а також привернення уваги членів громад  до природних, історичних та культурних пам’яток своєї місцевості через появу віртуальних туристичних маршрутів.

 

На етапі реєстрації  учасники зможуть обрати як індивідуальна участь у конкурсі, так і у складі команди до трьох осіб.

 

У перший день проведення заходу учасникам будуть пояснені завдання конкурсу, вимоги до фото та опису знакових локацій, презентовані методики роботи з GIS-картами та створення анімаційного гіду у середовищі scratch.mit, ознайомлення із GIS-оболонкою ArcGis.

 

Наступні два дні будуть присвячені виконанню завдання конкурсу. На четвертий день будуть презентовані проєкти та обрані два найкращі у категоріях: «Найцікавіша локація», «Туристичний гід». Усі конкурсанти отримують сертифікати, а переможці – призи.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання