На базі Поліського національного університету 23 червня  стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Родина Рильських у європейському культурному просторі XIX–XX століть».

«Усіх присутніх сьогодні зібрала видатна особистість – Максим Тадейович Рильський. У травні на Житомирщині планувалося відзначення 125-річчя від дня народження нашого земляка, проте карантин вніс свої корективи. Маємо можливість під час сьогоднішньої конференції обговорити важливість письменницької, громадської, наукової діяльності Максима Рильського та його родини», – зазначив під час відкриття заходу  заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський.

Серед учасників конференції – освітяни області, представники літературної і культурної сфер, а також викладачі Поліського національного університету.

Довідково: Максим Тадейович Рильський – відомий український письменник, перекладач, активний учасник громадсько-політичного життя, академік. Саме він є один із найвидатніших в українській та світовій літературі майстрів художнього перекладу з польської, російської, французької мов. На Житомирщині у будинку, де раніше жила родина Рильських, відкрили музей-садибу. В експозиційних залах   представлені особисті речі, фотодокументи про Максима Рильського та його рідних.

Пресслужба Поліського національного університету