У Поліському національному університеті презентували Центр геоінформаційних технологій ArcGIS, який створено з метою розвитку та впровадження  ГІС технологій у навчальний та науковий процес. 

«На базі лабораторії студенти та викладачі отримують консультації та нові навички щодо роботи в програмному середовищі «ArcGIS», –  розповідає доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету Петро Пивовар.  – Всі охочі вивчити основи ГІС (студенти, викладачі, аспіранти, співробітники) мають можливість пройти онлайн-курс «ArcGIS-базовий курс». Також Центр геоінформаційних технологій виступає як консультативна платформа, де  щотижня у п’ятницю проводять зустрічі та консультації. Лабораторія обладнана сучасними комп'ютерами, які відповідають вимогам програмного комплексу «ArcGIS». Співробітники Центру володіють на високому рівні навичками по роботі з цією програмою і наразі вже впроваджують сучасні методи обробки супутникових знімків та геокодування статистичної інформації. Наші науковці реалізують кілька проєктів – дослідження «Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)» , опитування з проблематики інформаційної безпеки «#StopFake!», «Трансформація сільських територій Житомирської області».  

 Відзначимо, шо між Поліським національним університетом і Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником підписано договір про співробітництво, в тому числі щодо використання геоінформаційних систем та порталів «OpenDate» для вирішення прикладних задач  установи.  

Також на базі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем  університету проходила нарада з питань впровадження ГІС-технологій та космічних технологій у розвиток громад Житомирщини. Зокрема,  розглянули перспективи реалізації пілотних проєктів у Новоград-Волинському районі, а також у містах Малин та Коростишів, представники яких висловили велику зацікавленість  у проєкті. 

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання