На базі Лабораторії фізико-механічних випробувань Поліського національного агроекологічного університету розробили і презентували методику діджіталізаціі промислових продуктів, детальніше ознайомитися з якою можна за посиланням. Ця методика дозволяє   виробникові показати всі його конкурентні переваги.

 

«Ми створимо найточніший цифровий портрет  продукту і покажемо його незаперечні переваги. Ваше інвестиційне рішення буде правильним тільки в тому випадку, якщо воно гарантує конкурентні переваги, – пояснює викладач Поліського національного університету Сергій Кульман.  – Ми допоможемо виявити об'єктивні конкурентні переваги продукції. Цифровий портрет – сукупність об'єктивних технічних характеристик продукту, його відмінні споживчі властивості. Як виробник ви інтуїтивно розумієте переваги  продукту, однак донести ці знання до споживача потрібно на зрозумілій йому мові. Шляхом проведення різних фізико-технічних випробувань ми створимо цифровий портрет – набір об'єктивних споживчих властивостей продукту.

 

 Зокрема, проводять такі види випробувань:

  • випробування на визначення механічної міцності (визначення межі міцності і модуля пружності);
  • випробування на довговічність (тривалу міцність при зовнішніх термо-волого-силових навантаженнях).

 

Саме на підставі отриманих при цьому результатів створюють цифровий портрет продукту. Методики захищені патентами України.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання