Кафедра геодезії та землеустрою Поліського національного університету поповнила свій приладний парк новим «GNSS приймачем EMLID Reach RS2», який надає можливість визначати координати на місцевості з сантиметровою точністю.

За словами ректора  Олега Скидана, викладачі кафедри вже провели успішне тестування приладу з використанням поправок RTK мереж провідних провайдерів України – «System Solutions» та Центру прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля Національного центру управління та випробувань космічних засобів, одна з реферних станцій якого встановлена у Поліському національному університеті.

«Приємно здивувала робота з RTK-поправками від ЦПОСІ та КНП, яка підтримує також і європейську супутникову навігаційну систему «Galileo», що надає змогу миттєво отримувати приладом фіксоване рішення та точно визначати координати навіть в умовах щільної міської забудови», – додав ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

Нагадаємо, що нещодавно  «Вимірювальна лабораторія» Поліського національного університету також поповнилася атомно-абсорбційним спектрофотометром С-115М1, який призначений для визначення концентрацій хімічних елементів у водах, ґрунтах, рослинницькій продукції, інше.

Пресслужба Поліського національного університету