У Поліському національному університеті   триває  підготовка фахівців із проведення аудиту енергетичної ефективності будівель, яка включає не тільки атестацію, що дозволить енергоаудиторам бути зареєстрованими в базі даних Держенергоефективності, але й інформаційно-наукову і технічну підтримку e подальшій роботі. 

 

Зокрема, в Поліському національному університеті відбулася зустріч майбутніх енергоаудиторів із представницею «Програми підтримки Фонду енергоефективності України» Оксаною Рафальською.

Нагадаємо, що підготовка енергоаудиторів здійснюється кваліфікованими тренерами у відповідності до статті 9 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», Постанови КМУ від 26 липня 2018 р. №605 «Порядок проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем» і угоди між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  і тоді ще Житомирським національним агроекологічним університетом.

Пресслужба Поліського національного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання