У Поліському національному університеті   триває  підготовка фахівців із проведення аудиту енергетичної ефективності будівель, яка включає не тільки атестацію, що дозволить енергоаудиторам бути зареєстрованими в базі даних Держенергоефективності, але й інформаційно-наукову і технічну підтримку e подальшій роботі.

Зокрема, в Поліському національному університеті відбулася зустріч майбутніх енергоаудиторів із представницею «Програми підтримки Фонду енергоефективності України» Оксаною Рафальською.

Нагадаємо, що підготовка енергоаудиторів здійснюється кваліфікованими тренерами у відповідності до статті 9 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», Постанови КМУ від 26 липня 2018 р. №605 «Порядок проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем» і угоди між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України  і тоді ще Житомирським національним агроекологічним університетом.

Пресслужба Поліського національного університету

web прийом до аспірантури