У Поліському національному університеті 15 березня обрали голову студентської ради університету та голову первинної профспілкової організації студентів. У зв’язку з пандемією коронавірусу в Україні та світі, вибори відбулися онлайн через спеціальну програму Argis.

IMG 3334d1a4594c25cb952ebe90fdc42781 V

IMG c1dcb358fcd316881d0f4d33da033670 V

Відповідно до рішень конференцій, Олександр Лопатюк став головою профспілкової організації студентів, а Іван Дем’янчук – головою студентської ради університету.

Крім того, відбулося голосування з інших важливих питань. Зокрема, було прийняте нове Положення про студентське самоврядування в університеті та прийнято рішення про  зміну  назви первинної профспілкової організації.

Увесь колектив університету щиро вітає обраних голів. Бажаємо успіхів та натхнення у подальшій роботі.

Пресслужба Поліського національного університету.

PIКК

web прийом до аспірантури