У Поліському національному університеті 19 серпня в рамках робочої поїздки на Житомирщині побували голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, а також народні депутати ВРУ – Тетяна Грищенко, Арсеній Пушкаренко, Богдан Кицак, Сергій Кузьміних, Анжеліка Лабунська.

 

Зокрема, вони поспілкувалися з ректором університету Олегом Скиданом, який провів для гостей екскурсію, презентувавши діяльність сучасного освітнього простору "Екоцентр", розробки та досягнення інжинірингової школи, лабораторії робототехніки, навчально-наукового центру космічних технологій, які діють на базі цього закладу вищої освіти. 

Окремо під час зустрічі обговорили проєкти регіонального інноваційно-космічного кластеру "Полісся", якими займаються представники Поліського національного університету, щодо забезпечення екологічної та протипожежної безпеки лісів та інших екосистем Житомирської області.

"Ми працюємо над амбітним проєктом зі створення системи попередження та ліквідації лісових пожеж – «Інтегрована система управління ризиками виникнення лісових пожеж з використанням ГІС технологій», – відзначив Скидан. – Раніше представили пілотну «Концепцію моделі управління регіоном на платформі космічних та геоінформаційних систем», неодноразово обговорювали можливості використання сучасних космічних та геоінформаційних систем в освітньо-науковій та інноваційній діяльності. Крім цього, в університеті нещодавно з’явилася нова унікальна спеціальність – «Космічний моніторинг Землі». 

Заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко,  ректор Олег Скидан та народні депутати також взяли участь у нараді з представниками терорганів ЦОВВ (Державна екологічна інспекція Поліського округу, Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства, Басейнове управління водних ресурсів річки Прип’ять, Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області). На заході, що проходив у стінах Поліського університету,  йшлося про забруднення річок Случ та Хомора на території Новоград-Волинського району, а також річки Уж на території м. Коростень. 

За результатами наради, представники ЦОВВ отримали відповідні доручення щодо відповідного реагування та запобігання забрудненню  у подальшому.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання