У актовій залі Поліського національного університету 29 вересня відбувся конкурс "Таланти першокурсника". Свій творчий потенціал, винахідливість та почуття гумору студенти розкривали перед глядачами у таких жанрах: вокальне мистецтво, вокально-інструментальне мистецтво, хореографія, театральне мистецтво, поезія та авторська пісня. Організатор заходу - відділ соціального та гуманітарного розвитку, а також Профком студентів. 

Підтримати студентів прийшли не лише їх одногрупники і друзі, але й викладачі і декани факультетів. 

 

Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук відзначив, що подібні заходи вже стали традиційними і дають змогу наймолодшим студентам проявити себе.

 

“Щороку до нас на навчання приходить надзвичайно талановита молодь. Тому в університеті вже давно склалась добра традиція – організовувати проведення конкурсу талантів першокурсників.  Адже такий захід – чудова нагода для знайомства.

Дякую студентам - ви дивуєте своїми талантами!  А також дякую організаціям, які вболівають за університет та долучились  до даного заходу. Зокрема, Агенції “Гудвілл”, яка є офіційним партнером нашого університету, стейкхолдером по багатьох освітніх програмах, партнером по спільних проектах, ТЕЛЕКОНТАКТ та БЕТОН24/7”, - сказав Іван Мартинчук. 

 

Члени журі в особі проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмили  Романчук, начальника відділу соціального та гуманітарного розвитку, голови Профспілкового комітету Тетяни Бойко, керівника гуртка “Естрадний Спів” Михайла Машковського, керівника Ансамблю Музичних інструментів Ірини Шнайдер високо оцінили творчі таланти першокурсників – художні номери, дотепність, гумор, вміння «триматися» на сцені та популяризувати спеціальності, які здобувають в університеті.

 

Гран-прі цьогорічного конкурсу «Талант першокурсника» виборов студент факультету інженерії та енергетики Олексій Онищук. Всі учасники концерту отримали подяки. Відзначили подарунками та дипломами найкращих у кожному жанрі. Зокрема, у номінації “Вокально-інструментальна майстерність” найкращими стали Анастасія Аніщенко та Христина Оксюк (агрономічний факультет), у номінації “Хореографія” - Владислав Храпко (факультет економіки та менеджменту), у номінації “Театральне мистецтво” -  Дар'я Гоменюк та Марія Кобилецька (факультет права, публічного управління та національної безпеки), у номінації “Вокальна майстерність” - Денис Лохов (технологічний факультет), у номінації “Поезія” - Олександр Нестерчук (агрономічний факультет), у номінація «Глядацькі симпатії» -  Артем Ткачук.

Вітаємо студентів першокурсників із вдалим дебютом та бажаємо й надалі розвивати свої таланти! Впевнені, що ці моменти хвилювання, драйву, радості та гордості першокурсники Поліського національного університету пронесуть через усе своє життя. Запалу, креативу, натхнення та успіхів Вам!

 

ВідеоПресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання