Ректор Поліського національного університету Олег Скидан вручив подарунки школяркам, які перемогли у "GIVEAWAY", що проходив у рамках проведення Всеукраїнської Олімпіади для професійної орієнтації вступників на базі цього навчального закладу протягом  березня-червня.

Зокрема, планшет і мобільний телефон отримали Дарина Бондар та Катерина Положенець. Дівчата разом з однолітками перевіряли свої знання під час олімпіади, а цінні подарунки стали приємним бонусом.

Нагадаємо, що Олімпіада для професійної орієнтації вступників у Поліському національному університеті серед учнів 10–11 класів проходила у два етапи, заключний з яких завершився  15 червня. У соцмережі провели окремо конкурс серед учасників заходу, за результатами якого й визначили власників нових та сучасних гаджетів.

Крім цього, умовами олімпіади передбачені додаткові бали до ЗНО з профільних предметів і знижки на оплату навчання в Поліському національному університеті.

Пресслужба Поліського національного університету