Через пандемію коронавірусу й обмежувальні заходи, навчальні заклади змушені скасувати випускні та церемонії видачі дипломів у звичному режимі й шукати альтернативні варіанти.

Навчальний рік в університетах Житомира має закінчитися 30 червня – повідомляє Житомир.info.

У коментарі виданню ректор Поліського національного університету Олег Скидан  відзначив, що для випускників готуватимуть відеопривітання, а дипломи вони забиратимуть індивідуально.

«Однозначно збирати студентів ніхто не буде. З перших днів запровадження карантину дотримуємося усіх заходів та рекомендацій, – наголошує Скидан.  – Щодо проведення випуску, то, швидше за все, це  буде просто таке загальне відеопривітання, оприлюднене в мережі,  а дипломи  студенти будуть отримувати індивідуально, по одному підходити.  У нас цьогоріч півтори тисячі випускників, це доволі велика кількість і проводити масовий захід із врученням дипломів можливості наразі не передбачено.  Вони будуть зідзвонюватись з деканатом, їх інформуватимуть  про  отримання диплома у індивідуальному порядку, але  вже не в такій урочистій атмосфері».

Пресслужба Поліського національного університету