Спікерами заходу виступили доцент кафедри правознавства, кандидат юридичних наук Роман Черниш, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Тетяна Савчук, декан агрономічного факультету Олександр Саюк, гарант освітньо-професійної програми «Захист і карантин рослин» Тетяна Тимощук. В університеті вважають, що проведення подібних заходів сприяє формуванню антикорупційної культури та виховання нетерпимості до корупції.

«Запорукою успішного запобігання проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства як науково-педагогічними представниками, так і здобувачами вищої освіти. З одного боку, це сприяє ефективній дії встановлених законодавством превентивних антикорупційних механізмів, а з іншого – підвищує рівень правової обізнаності здобувачів вищої освіти, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у освітньому процесі та повсякденному житті, а також сприяє формуванню нетерпимого ставлення до проявів корупції», – кажуть організатори заходу. 

Слухачам детально роз’яснили загальні вимоги антикорупційного законодавства та відповідальність за вчинення корупційних правопорушень. Також значну увагу у ході своїх виступів спікери приділили процедурі звернення стосовно випадків проявів корупції у освітньому процесі.

Варто зауважити, що у Поліському університеті постійно удосконалюють антикорупційну діяльність. Наразі діє анонімна електронна поштова скринька довіри для повідомлень про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Також у навчальних корпусах знаходяться скриньки довіри для письмового звернення, які переглядаються кожного тижня. Крім того, здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники можуть звертатися до проректора з питань економічного розвитку та безпеки Юрія Демяненка та уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції, якщо вони мають підстави для такого звернення. 

Захід відбувся за підтримки проректора з питань економічного розвитку та безпеки Демяненка Юрія Володимировича.

Пресслужба Поліського національного університету.


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання