За першу добу вступної кампанії-2018, яка стартувала 12 липня, до Житомирського національного агроекологічного університету надійшло понад 600 заяв від абітурієнтів у електронній формі, ще близько 300 заяв прийняли у паперовій формі від вступників пільгових категорій, а також тих, хто має ОКР «Бакалавр» та ОКР «Молодший спеціаліст». Про це повідомляють у приймальній комісії ЖНАЕУ.

Нагадаємо, що у Житомирському національному агроекологічному університеті готують майбутніх фахівців за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.  За останні роки в ЖНАЕУ ліцензували кілька нових спеціальностей – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградарство», «Науки про землю», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування». Крім цього,  напередодні старту вступної кампанії-2018 в  агроуніверситеті з’явилася ще одна нова спеціальність – «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

 Усю необхідну інформацію про умови та правила вступної кампанії-2018, прийом документів, вимоги до абітурієнтів, вартість навчання, пріоритетність,   предмети ЗНО,  а також перелік факультетів і спеціальностей можна подивитися у спеціальному розділі «Вступнику» на сайті  Житомирського національного агроекологічного університету.

Також на базі приймальної комісії в  ЖНАЕУ діє центр сприяння подачі електронних заяв, де можна отримати усі необхідні консультації й технічну підтримку.  

Приймальна комісія Житомирського національного агроекологічного університету: 10008, м. Житомир, бульвар Старий, 7. Телефони: (0412) 22-75-19; +38 (063) 108-78-60; +38 (097) 753-49-43.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання