Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет 2 лютого підписав наказ про призначення Олега Скидана ректором Поліського національного університету.

«Призначити Скидана Олега Васильовича, доктора економічних наук, професора, ректором Поліського національного університету строком на п'ять років з 03 лютого 2021 року до 02 лютого 2026 року як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених у контракті», - йдеться у документі.

Підставою для прийнятого рішення є протокол виборчої комісії з виборів ректора, довідка про результати спецперевірки та укладений контракт.

Варто зауважити, що вибори ректора у Поліському національному університеті відбулися 11 грудня. Відповідно до результатів голосування, перемогу здобув діючий ректор університету Олег Скидан. Загалом у голосуванні взяли участь 477 виборців. Згідно із результатами підрахунку, Олег Скидан отримав 421 голос.

Пресслужба Поліського національного університету.

PIКК

web прийом до аспірантури