Штучний інтелект  – здатність систем аналізувати отриману інформацію, робити висновки, приймати на їхній основі рішення – сьогодні дозволяє постійно навчатися, накопичувати знання і успішно їх застосовувати, а потенційні користувачі готові вкладатися у можливість обслуговування клієнтів і просування своїх продуктів і послуг за допомогою використання таких систем. 

Предметом підвищеної уваги є технологія поглибленого машинного навчання, як один з розділів AI, що надає можливість не просто вирішувати стандартні завдання в рамках поставлених задач, а й сприяє загальній цифровій трансформації різних сфер діяльності людини. Передбачається також, що на розвиток цього напрямку зроблять ставку й безпосередньо розробники інтелектуальних технологій і відповідного програмного забезпечення. 

 

У рамках завдань з нарощування потужностей лабораторія робототехніки та штучного інтелекту Поліського національного університету поповнилась сучасним навчальним роботом «RoboMaster S1», який створений, щоб надати нові можливості розуміння науки, як інтеграції знань, сучасних підходів та інструментів: математики і фізики, інформаційних технологій і програмування, робототехніки і штучного інтелекту.  

 

«RoboMaster S1» підтримує мови програмування Scratch та Python, що дозволяє користувачам за допомогою 6-ти модулів штучного інтелекту, що програмуються, вивчати математичні принципи роботизованого керування, механіки руху, інтелектуальної взаємодії з іншими об’єктами та перешкодами.

Пресслужба Поліського національного університету

Корисні посилання