У Житомирі 1 червня  відкрили новий корпус ветеринарної клініки «Багіра». Привітати заклад  із такою подією зібралися гості, клієнти, а також співробітники факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

Директор клініки Олег Нікітін зауважив, що при облаштуванні нового корпусу «Багіри»  були враховані 18-річний досвід роботи установи, а також вітчизняних та зарубіжних клінік ветеринарної медицини. 

Наразі ця клініка  є однією з провідних установ для лікування домашніх тварин у Житомирі та  області.  У корпусі, який відкрили на початку червня,  також буде просторий конференц-зал  для роботи 15–20 учасників.

Нагадаємо,  що практичне застосування отриманих знань та вмінь є невід’ємною частиною у підготовці фахівця ветеринарної медицини ЖНАЕУ.

Клініка «Багіра» – одна з головних баз навчальної та виробничої практики для студентів факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

У цьому напрямку  співпраця  з факультетом  існує вже давно, що дозволяє ще більш якісно готувати майбутніх ветеринарів.

На базі клініки проводять свої наукові дослідження аспіранти та докторанти ЖНАЕУ, певна частина з них захистила дисертації. Велика заслуга в цьому директора клініки.

«Вітаємо директора і колектив з відкриттям! Бажаємо їм здоров’я, подальшого зростання і плідної співпраці», – відзначає прес-секретар кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології  ЖНАЕУ Бегас В. Л.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання