Студенти кафедр комп'ютерних технологій і моделювання систем й електрифікації, автоматизації виробництва та інженерної екології Житомирського національного агроекологічного університету 10 червня відвідали Державний політехнічний музей при НТУ України "Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського".

Зокрема, вони мали нагоду ознайомитися з історією комп'ютерної техніки, телебачення та кіно, телекомунікацій, промислових технологій, енергетики та іншими експонатами. Особливий інтерес викликала експозиція відділу авіації та космонавтики імені І. Сікорського.

Також студенти ЖНАЕУ  побували у Науково-технічній бібліотеці імені Г. І. Денисенка та перейняли досвід у київських колег щодо організації коворкінгу та залучення коштів для реалізації власних ідей.

Атмосфера книжкових полиць, маятник Фуко, картинна галерея Українці у світі – все це надихнуло студентів нашого університету на нові проекти та подальшу продуктивну роботу.