На соціально-психологічному факультеті  ЖДУ ім. Франка у грудні проходив І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології (з відкритою участю).

Цьогоріч  захід проводився із залученням студентів інших спеціальностей та  навчальних закладів міста.

Під час змагань учасники олімпіади з Житомирського державного університету ім. Івана Франка, Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій, а також Житомирського національного агроекологічного університету демонстрували професійні компетентності як теоретичного, так і практичного спрямування,   навички командної роботи у створенні психологічних проектів.

Зокрема, студентка спеціальності «Облік і оподаткування» Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Іванова була відзначена дипломом ІІ ступеня.  Подяку за її підготовку отримав науковий керівник   Олександр Шевченко.

Відповідні відзнаки ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан вручив обом під час засідання Вченої ради 26 грудня.