Домашні пельмені та ковбаса, млинці з сиром та маком, традиційний український борщ, «зелений» борщ, гречка, весняний салат, макарони з сосисками, а  ще котлети з курячого філе та курячі крильця, м’ясні страви і десерт були у   меню студентів гуртожитку № 1 Житомирського національного агроекологічного університету 25 квітня.

Все це у рамках  конкурсу «Студентська вечеря» приготували викладачі агрономічного факультету й факультету екології і права, а також депутат Житомирської обласної ради Юрій Бовсуновський.  До слова, нещодавно він передав   для кухонь гуртожитку новенькі газові плити та мийки і тепер мав нагоду особисто перевірити їх у роботі.

Відзначимо, що захід такого формату в ЖНАЕУ провели вперше за ініціативи завідуючої гуртожитку Олександри Слободенюк, втім, переконані організатори та учасники, він стане традиційним.

За умовами конкурсу, викладачі принесли з собою ключові інгредієнти страв і готували на студентських кухнях. Необхідний посуд, обладнання, спеції та інші компоненти страв «позичали» у студентів, які також виявили бажання допомогти. На все  мали трохи більше години часу, втім встигли не лише підготувати порцію для оцінки, але й наготували із запасом – для самих мешканців гуртожитку.

Після завершення конкурсу, усі страви спробували члени журі та визначили кращі команди кухарів серед викладачів, яких відзначили грамотами і тематичними подарунками. Крім цього, як і планувалося, на кухнях влаштували колективну «Студентську вечерю»  і залюбки дегустували приготовані страви.

Студенти і викладачі таким досвідом співпраці задоволені. Щоправда, й подумати не могли, що  одного разу  університетські аудиторії змінять на кухні в гуртожитках та ще й пліч-о-пліч готуватимуть таку смакоту.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання