Домашні пельмені та ковбаса, млинці з сиром та маком, традиційний український борщ, «зелений» борщ, гречка, весняний салат, макарони з сосисками, а  ще котлети з курячого філе та курячі крильця, м’ясні страви і десерт були у   меню студентів гуртожитку № 1 Житомирського національного агроекологічного університету 25 квітня.

Все це у рамках  конкурсу «Студентська вечеря» приготували викладачі агрономічного факультету й факультету екології і права, а також депутат Житомирської обласної ради Юрій Бовсуновський.  До слова, нещодавно він передав   для кухонь гуртожитку новенькі газові плити та мийки і тепер мав нагоду особисто перевірити їх у роботі.

Відзначимо, що захід такого формату в ЖНАЕУ провели вперше за ініціативи завідуючої гуртожитку Олександри Слободенюк, втім, переконані організатори та учасники, він стане традиційним.

За умовами конкурсу, викладачі принесли з собою ключові інгредієнти страв і готували на студентських кухнях. Необхідний посуд, обладнання, спеції та інші компоненти страв «позичали» у студентів, які також виявили бажання допомогти. На все  мали трохи більше години часу, втім встигли не лише підготувати порцію для оцінки, але й наготували із запасом – для самих мешканців гуртожитку.

Після завершення конкурсу, усі страви спробували члени журі та визначили кращі команди кухарів серед викладачів, яких відзначили грамотами і тематичними подарунками. Крім цього, як і планувалося, на кухнях влаштували колективну «Студентську вечерю»  і залюбки дегустували приготовані страви.

Студенти і викладачі таким досвідом співпраці задоволені. Щоправда, й подумати не могли, що  одного разу  університетські аудиторії змінять на кухні в гуртожитках та ще й пліч-о-пліч готуватимуть таку смакоту.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання