У Житомирі з 9 вересня у рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру  перебували школярі, які є учасниками Табору Миру і приїхали з м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ, м. Рубіжне, м.Сватове   Луганської області.

Програма ПРООН з питання відновлення та розбудови миру велику увагу приділяє темі миротворення, злагодження, сумісного, мирного існування і тому виникла ідея “Табору Миру” між молоддю зі сходу країни та представниками громадських організацій ветеранів АТО з Житомирщини. Мета 5-денного перебування –  це відпочинок, ознайомлення з історією, культурою та звичаями краю.

Зокрема, учні зустрілися з представниками влади міста й області, відвідали Музей космонавтики ім.С.Корольова, військову частину 95-ої бригади, ліцей «Радовель», визначні місця області, взяли участь в форум-театрі, воркшопі «Мова емпатійного спілкування»,  квесті «Будуємо мир навколо себе», майстер-класах з гончарства та робототехніки, арт-терапії «Простір миру», мінітренінгу «Лідерство. Мотивація та цілепрокладання».

На завершення роботи табору школярі, разом із родинами загиблих воїнів, ветеранами АТО/ООС, висадили троянди на «Алеї миру» біля одного із озер у Ботанічному саду Житомирського національного агроекологічного університету. До них також приєдналася проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Романчук.

Організатори  наголошують, що ця алея символізує єдність українців з різних куточків  і їх щире прагнення миру та побажання процвітання країні.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету