Багато музики та жартів, а ще сучасні та класичні танці, флешмоби, поезія, гумористичні мініатюри, гра на інструментах  – це першокурсники дебютують на сцені Житомирського національного агроекологічного університету.

Буквально два місяці тому вони стали студентами ЖНАЕУ, а вже 7 листопада отримали можливість показати свої вміння ровесникам, друзям із старших курсів, викладачам і наставникам.

Охочих послухати першокурсників і подивитися на них зібралася повна зала агроуніверситету. Протягом кількох годин представники усіх факультетів демонстрували креативність, щирість, а головне – таланти.

«Вже третій рік поспіль ми проводимо в Житомирському національному агроекологічному університеті подібні заходи.  Це огляд талантів, якими багаті наші студенти-першокурсники. Дякую, що незмінно даруєте нам таке свято молодості, творчого запалу і натхнення. Сьогоднішнє дійство – черговий доказ того, що наші студенти не лише розумні та ерудовані, вони демонструють гарні результати в навчанні, науці та спорті, а ще вміють  представити себе на сцені. Щиро вітаю вас  у великій родині Житомирського національного агроекологічного університету. Бажаю, аби цей дебют став лише стартом для вашої творчої самореалізації, впевненості і усього найкращого, дорогі першокурсники», – звернувся під час вітального виступу ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Підтримати студентів прийшли не лише їх одногрупники і друзі, але й викладачі і декани факультетів. Кажуть, що багато першокурсників відкрилися для них по-новому. Їхні співочі, гумористичні й танцювальні таланти – дуже переконливі, тому із зали постійно лунали оплески.

Оцінювали виступи учасників концерту професійні журі – керівники творчих колективів, гуртків і клубів ЖНАЕУ. Найкращі номери, за результатами голосування, будуть представлені під час гала-концерту першокурсників 15 листопада.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання