15 березня 2017 року в читальному залі відділу обслуговування учнів 5–9 класів відбулась презентація виставки «Зупинися, людино, на мить і відчуй, як планета болить», де були представлені кращі творчі роботи дітей та студентів Житомирського національного агроекологічного університету щорічного обласного екологічного конкурсу «Майбутнє планети».

Учасники заходу поділилися своїми враженнями від  створеного юними художниками та поетами образу майбутнього нашої землі, яким вони його хочуть бачити. Діти особливо оцінили роботи, виконані в техніці інфографіка та фотоколаж. Читачі з радістю виступили в якості експертів виставки, створюючи графік – рейтинг «Екодизайнер –  захисник майбутнього» разом із Марією Федорівною Плотніковою, доцентом кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету. Проведено презентацію наступного туру конкурсу, який підтримано обласним та міським управліннями освіти.

Презентація найкращих робіт учасників демонструється в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича.

Взаємодія з учнями шкіл дозволяє ілюструвати діяльність університету у сфері екологічної безпеки, безвідходної життєдіяльності, органічного виробництва, особистісного зростання та проблемами розвитку суспільства та екологічного господарювання. Активна участь молоді в розбудові громадянського суспільства, підвищення рівня свідомості та духовності є основою соціально-економічного зростання країни.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

у конкурсі творчих робіт!

З 1 березня по 30 квітня 2017 р. ВГО «Народний рух захисту Землі» спільно з Житомирським національним агроекологічним університетом оголошує конкурс творчих робіт «Майбутнє планети», покликаний ознайомити учасників з проблемами кліматичних змін та антропогенного навантаження на планеті Земля, а також важливістю збереження водних, лісових та інших природних ресурсів, сформувати світогляд щодо напрямів вирішення найскладніших завдань, що стоять перед населенням всього світу наразі, проілюструвати красу рідного краю та важливість турботливого ставлення людини до навколишнього простору, формувати відповідальність особистості за свої дії та своє життя. В той час як міжнародна спільнота, представлена державами – членами ООН– працює над зменшенням негативного впливу діяльності людини на зміни клімату, ми маємо задуматись, який внесок може зробити кожен з нас у відновлення ресурсів та краси рідного краю.

Умови конкурсу:

до участі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів; приймаються роботи про можливості позитивного впливу людини на Природу, захисту навколишнього середовища, впровадження технологій органічного виробництва продукції, безвідходної життєдіяльності (в тому числі використання відновлюваних джерел енергії), впровадження біоадекватних методик в освіті та вихованні (ноосферної освіти), виконані олівцями, фломастерами, фарбами, у техніках прикладного мистецтва, фотографії тощо; в межах конкурсу оголошено такі номінації: «Літературний твір», «Вірш», «Есе».

З 1 вересня по 30 листопада 2017 р. Житомирський національний агроекологічний університет оголошує конкурс творчих робіт «Планета – наш рідний Дім».

У межах конкурсу буде оголошено такі номінації: «Образотворче мистецтво» (формат А3), «Прикладне мистецтво», «Проектна робота».

Запрошуємо учасників поділитися своїми спостереженнями щодо можливості позитивного впливу людини на Природу, а також образом майбутнього, яким ми його хочемо бачити, написати твір, вірш чи есе, які відображають красу нашої планети, нашої країни, міста, де ми живемо, та діяльності, що дозволяє зберегти та примножити красу нашої планети для майбутніх поколінь!

Інформаційне бюро ради молодих вчених