Перший етап упровадження в університеті процедури антиплагіатної перевірки наукових робіт пройдено. Наразі ми удосконалюємо цей процес та посилюємо боротьбу із порушеннями академічної доброчесності. Продовжуються роз’яснювальні заняття для науковців, експертів та відповідальних за перевірку на плагіат. Координатори процесу антиплагіатної перевірки Завадська Н. В. та Сталідзанс Л. Я. ознайомлюють з новим інтерфейсом антиплагіатної програми Unicheck та діляться спостереженнями щодо особливостей перевірки робіт на наявність плагіату. Особливу увагу приділено дискусійним питанням та проблемам, які виникають під час перевірки кваліфікаційних робіт на наявність плагіату.

Для того щоб замовити заняття для своєї кафедри, звертайтеся за телефоном +38(097)170-92-30, Наталія. Індивідуальну консультацію з питань дотримання академічної доброчесності та запобігання плагіату можна отримати у  каб. № 41.

PIКК

гиф економика конкурс