Щороку Житомирський національний агроекологічний університет обирають тисячі студентів з різних куточків області та інших регіонів країни. Тут готують майбутніх  фахівців за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.

За останні  два роки в Житомирському національному агроекологічному університеті ліцензували кілька нових спеціальностей – «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»,  «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградство», «Науки про землю»,  «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування».

«Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний  у Житомирській області національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся  (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології,  навчальна пасіка, навчально-науково-виробниа клініка ветеринарної медицини, Центр органічного виробництва «Полісся Органік», хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики, сучасний комп’ютерний центр, – розповідає ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Все ці можливості ми використовуємо для якісної підготовки майбутніх співробітників підприємств і компаній різної сфери».

Нагадаємо, що   усю необхідну інформацію про умови та правила вступної кампанії-2018, прийом документів, вимоги до абітурієнтів, вартість навчання, пріоритетність,   предмети ЗНО,  а також перелік факультетів і спеціальностей можна подивитися у  розділі «Вступнику» на сайті  Житомирського національного агроекологічного університету – http://znau.edu.ua/.

Також на базі приймальної комісії в  ЖНАЕУ діє центр сприяння подачі електронних заяв, де можна отримати усі необхідні консультації й технічну підтримку.

Прийом заяв і документів  стартував 12 липня та завершиться 26 липня для тих, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО. Рейтинговий список вступників буде оприлюднений 1 серпня.  Вступники можуть подати не більше семи заяв на чотири спеціальності. Для вступу потрібно подати сертифікат із ЗНО із трьох предметів.

Відзначимо, що  за п’ять днів вступної кампанії  липня    у Житомирський національний агроекологічний університет  надійшло вже  більше  1700 електронних заяв від абітурієнтів та ще  понад тисячу – у паперовій формі від вступників пільгових категорій, а також тих, хто має ОКР «Бакалавр» та ОКР «Молодший спеціаліст».

Приймальна комісія Житомирського національного агроекологічного університету: 10008, м. Житомир, бульвар Старий, 7. Телефони: (0412) 22-75-19; +38 (063) 108-78-60; +38 (097) 753-49-43.

Житомирський національний агроекологічний університет