Поліський національний університет запрошує усіх зацікавлених та небайдужих громадян долучитися до опитування з проблематики інформаційної безпеки.

 

«Результати опитування будуть використані для розробки нових та вдосконалення діючих способів спростування інформації сумнівного змісту: фейків, маніпуляцій, відвертої неправди тощо, нівелювання її негативного впливу на безпеку (інформаційну, економічну, техногенну, громадську) як конкретних регіонів, так і держави  загалом, – відзначає ректор Поліського національного університету Олег Скидан. –  Відповіді сприятимуть вдосконаленню чинної нормативно-правової бази з піднятого питання та дозволять ефективніше захищати вас і ваші родини».

Пройти онлайн-опитування, яке включає у себе кілька блоків питань, можна за посиланням.

Необхідно вказати вік, стать, освіту, сферу діяльності, місце проживання, соціальні мережі, сервіси комунікацій, джерела інформації, які найчастіше використовуються, а також способи перевірки інформації, рівень довіри до певних джерел інформації та відповідальність за поширення «фейків».

Відзначимо, що дослідження проводиться науково-педагогічним складом Поліського національного університету.

Нагадаємо, що нещодавно Поліський національний університет оприлюднив результати  дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)", яке проводилося протягом 16–20 березня.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання