Поліський національний університет запрошує усіх зацікавлених та небайдужих громадян долучитися до опитування з проблематики інформаційної безпеки.

«Результати опитування будуть використані для розробки нових та вдосконалення діючих способів спростування інформації сумнівного змісту: фейків, маніпуляцій, відвертої неправди тощо, нівелювання її негативного впливу на безпеку (інформаційну, економічну, техногенну, громадську) як конкретних регіонів, так і держави  загалом, – відзначає ректор Поліського національного університету Олег Скидан. –  Відповіді сприятимуть вдосконаленню чинної нормативно-правової бази з піднятого питання та дозволять ефективніше захищати вас і ваші родини».

Пройти онлайн-опитування, яке включає у себе кілька блоків питань, можна за посиланням.

Необхідно вказати вік, стать, освіту, сферу діяльності, місце проживання, соціальні мережі, сервіси комунікацій, джерела інформації, які найчастіше використовуються, а також способи перевірки інформації, рівень довіри до певних джерел інформації та відповідальність за поширення «фейків».

Відзначимо, що дослідження проводиться науково-педагогічним складом Поліського національного університету.

Нагадаємо, що нещодавно Поліський національний університет оприлюднив результати  дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)", яке проводилося протягом 16–20 березня.

Пресслужба Поліського національного університету

web прийом до аспірантури