Весна – це пора, коли пробуджується і відроджується природа. Після зимового періоду настала необхідність навести порядок на всіх територіях. Тому, підтримуючи Всеукраїнську традицію, в рамках щорічної акції «Місячник благоустрою» студенти агрономічного факультету на чолі з деканом О. А. Саюком та викладачами виконали комплекс заходів по приведенню до належного естетичного та санітарного стану території університету та дослідного поля:  провели весняне обрізання дерев та омели, висадили дерева, перенесли обрізане гілля та прибрали довкілля від сміття.

Весняний місячник з благоустрою проводиться щорічно з метою поліпшення санітарного та технічного стану об’єктів університетської інфраструктури, забезпечення готовності університетського господарства до експлуатації у весняно-літній період.

Проведення цих акцій є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним.

Прес-служба ЖНАЕУ

Деканат агрономічного факультету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання