Цьогоріч 22–28 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний тиждень відкритого доступу. У рамках проекту забезпечення постійної відкритості інформації працівники бібліотеки провели практичні тренінги з підвищення інформаційної культури для першокурсників.

Студенти здійснили мандрівку інформаційними лабіринтами електронної бібліотеки та ресурсів відкритого доступу, поринувши у віртуальний світ інформаційного простору. Першокурсники відкрили для себе переваги відкритого доступу різноманітних баз даних та можливості електронної бібліотеки, а також дізналися про послуги, які наукова бібліотека університету надає дистанційно та безкоштовно: замовлення книги онлайн через ґаджети, віртуальна довідка, допомога он-лайн, послуга Електронна доставка документів та інші.

Усіх охочих відвідати заняття ласкаво просимо у читальний зал наукової літератури. Раді будемо допомогти.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс