З нагоди Міжнародного жіночого дня у Житомирському національному  агроекологічному університеті 7 березня влаштували святковий весняний концерт з квітами, кульками, творчими виступами студентів і щирими побажаннями для прекрасної половини колективу навчального закладу.

На захід завітали голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, народний депутат  ВРУ Ольга Бєлькова, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори та декани, голова профспілки співробітників Юрій Сус, голова студентського профкому Олександр Лопатюк, голова студради Іван Дем’янчук.

Вони бажали присутнім добрих змін у житті, любові, успіхів у всіх починаннях, щастя і прекрасного настрою, адже саме жінки завжди  є окрасою колективу і заслуговують на найкраще.

Неймовірну атмосферу концерту забезпечив ведучий Вадим Новіцький із команди 30+ (телепроект «Ліга сміху»).

PIКК

гиф економика конкурс