2 червня 2017 року о 12. 00 у літній естраді «Ракушка» відбудеться урочиста церемонія свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії 95-и років досвіду, традицій та професійності. Свято – з нагоди ювілею Житомирського національного агроекологічного університету.

До святкування запрошуємо студентів, випускників, викладачів, працівників ЖНАЕУ, ЗМІ, мешканців та гостей м. Житомир.

В урочистостях та нагородженні планують взяти участь: Міністр освіти і науки України Гриневич Л. М., голова Житомирської обласної державної адміністрації Гундич І. П., голова Житомирської обласної ради Ширма В. В., Житомирський міський голова Сухомлин С. І. та інші почесні гості.

Окрасою свята стане концертна програма за участю талановитих вихованців університету та гостей церемонії.

Контактна особа: Харитонова Н. В. (тел. 067 420 62 22).