23 травня 2017р. відбулося святкування 40-річчя Сумського національного аграрного університету, на яке, здається, зібралася вся Україна. Один з наймолодших аграрних вищих навчальних закладів має значні здобутки та стратегічні цілі розвитку, серед яких головними визначено сприяння сталому розвитку, впровадженню інновацій та становленню сільських територій за сприяння місцевих громад. Спільні інтереси у поширенні органічного виробництва, розвитку сільських територій, інновацій та підприємництва є предметом тривалої дружби між викладачами, співробітниками та студентами ЖНАЕУ та СНАУ.

Ректором ЖНАЕУ професором Скиданом О. В. з нагоди свята надіслано привітання ювілярам.

З нагоди святкування 40-річчя університету організовано міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасний аграрний менеджмент: теорія, методологія, практика», в якій брали участь і викладачі нашого університету. Учасниками заходу наголошувалося на необхідності формування економіко-організаційних засад впровадження прогресивних біотехнологій в аграрному виробництві, забезпеченні сталого розвитку сільських територій та територіальних громад, розвитку маркетингу та управління конкурентоспроможністю аграрних підприємств, регулюванні інноваційно-інвестиційного розвитку в умовах глобалізації, забезпеченні якості та безпечності харчування, розвитку біоекономіки.

Того дня у СНАУ відбулося декілька славетних подій, серед яких: підписання Меморандуму про співпрацю з владою і бізнесом, чим визначено готовність до співпраці Сумського національного аграрного університету з представниками бізнесу і обласної влади; відкрито центр точного землеробства, що фактично являє собою клас-лабораторію, обладнану стендами та технікою, необхідною для навчання майбутніх інженерів. Завдяки використанню встановленого обладнання та відповідного програмного  забезпечення майбутні інженери будуть готові до роботи із компаніями, що використовують геопросторові технології із геоінформаційними та системами глобального позиціонування (GPS); проведено урочистості з нагоди дня народження.

Урочистості, посвячені святкуванню 40-річчя від дня заснування університету, відбувались у філармонії. Привітати ювілярів з’їхалися представники вишів з усієї України, влади та бізнесу, давні партнери університету.

Інформаційне бюро Ради молодих вчених університету