«Якщо хочете придумати чудові ідеї, знайте:

кращі з них ви можете запозичити»

Томас Едісон

 

27 жовтня 2017 р. у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна бібліотека в системі соціальних комунікацій: тенденції і напрями розвитку», до роботи якої долучилися керівники бібліотек вищих навчальних закладів, фахівці провідних бібліотечних установ, почесні гості, представники ЗМІ, науково-педагогічні працівники та студенти. Ініціатива проведення події належить директору наукової бібліотеки Ігнатюк Марині Вікторівні, активній учасниці міжнародних та всеукраїнських ініціатив у сфері науки, освіти та культури.

Пленарне засідання конференції відкрив ректор університету, доктор економічних наук, професор Скидан Олег Васильович, який привітав усіх присутніх та відзначив роль бібліотеки у підвищенні рейтингу університету. З вітальним словом до учасників конференції звернулася учений секретар, кандидат економічних наук, доцент Кільніцька О. С., зосередивши увагу присутніх на нових вимогах до вузівської бібліотеки в системі соціальних комунікацій.

Почесною гостею заходу стала Христина Дюлені (Коритник), директор технічного відділу бібліотеки Американського університету (м. Вашингтон, США), яка доповіла про роль бібліотеки Американського університету м. Вашингтон у системі масової комунікації. Пані Христина дала відповіді на усі питання, що цікавили учасників події, поділившись своїм багаторічним досвідом роботи в американській бібліотеці.

У рамках конференції відбулося методичне засідання об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області. Для гостей заходу була організована екскурсія.

Ірина Гейзе,

методист наукової бібліотеки


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання