Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки призначається академічна стипендія імені М. С. Грушевського на ІІ семестр 2017/2018 навчального року студентам вітчизняних ВНЗ.

 У списку студентів, яким призначено академічну стипендію імені М. С. Грушевського для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів на II семестр 2017/2018 навчального року, є представник Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, таку стипендію отримуватиме студентка факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ Марія Бродська. Дівчина бере участь у різноманітних університетських заходах, проектах та міських акціях, має гарні результати у навчанні та науковій сфері. Була відзначена стипендією міського голови Житомира, брала участь у правовому турнірі.

Нагадаємо, що наказ «Про призначення академічних стипендій студентам закладів вищої освіти» опублікували на сайті МОН 17 квітня.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання