12 березня в актовій залі Житомирського національного агроекологічного університету працював студентський антикорупційний форум, організований Студентським антикорупційним бюро, за підтримки USAID, USETI, Американських рад з міжнародної освіти, ГО «Молодь за Єдину Україну» та Житомирським національним агроекологічним університетом. У форумі взяли участь студентські активісти та члени студентських організацій, які цікавляться питанням протидії корупції у вищих навчальних закладах. Спікерами заходу були: Микита Андрєєв (м. Харків), Таміла Кошман (м. Суми), Микита Євстіфеєв (м. Київ).

Учасники форуму мали змогу ознайомитися з інструментами боротьби з корупцією, прикладами успішних студентських антикорупційних кампаній та найбільш поширеними випадками корупції в навчальному процесі.

Спікери виступили з доповідями на теми: «Законодавчі засади та інструменти боротьби з корупцією», «Корупція при вступі до ВНЗ. ЗНО як запобіжник корупції при вступі», «Корупція в студентських гуртожитках та механізм протидії їй», «Роль студентів у протидії корупції в тендерних закупівлях».

По завершенню форуму учасники узгодили подальшу співпрацю в цьому напрямку та створили Житомирське міське відділення Студентського антикорупційного бюро. Регіональним координатором обрано студента ЖНАЕУ Олексія Пронозу, заступник – Андрій Магалецький (ЖДУ ім. І. Я. Франка).

 

 

Прес-служба ЖНАЕУ

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання