Вже вдруге Хмельницький національний університет проводив Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» і вперше в конкурсі взяли участь викладачі й студенти профільної випускової кафедри Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, ІІІ місце посіла дипломна робота Неголюк Юлії Олегівни на тему «Формування системи маркетингових досліджень ДП «Старокостянтинівський молочний завод» (науковий керівник доцент кафедри маркетингу Степаненко Наталія Іванівна).

За активну участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт студентів зі спеціальності «Маркетинг» подякою також відзначено завідувача кафедри маркетингу ЖНАЕУ, професора Зіновчука Віталія Володимировича.

ЖНАЕУ висловлює вдячність колегам Хмельницького національного університету за високу оцінку представлених конкурсних робіт та сподівається на подальшу творчу співпрацю.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс