Протягом 28–30 березня в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова  проходив  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», проведення якого показало високий рівень підготовки студентів різних закладів вищої освіти України.

Зокрема, студентка Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Іванова (спеціальность "Облік і оподаткування") була нагороджена дипломом за ІV місце та грамотою "За оригінальність визначення категорій і критичний підхід до існуючих концепцій" (науковий куратор – к.е.н., доцент Симоненко Леся Іванівна).

Нагадаємо, що  на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності "Облік і оподаткування" студенти  ЖНАЕУ здобули призові місця – дипломи І ступеня вибороли Шишка Роман та Козлова Тетяна, диплом ІІІ ступеня – Бачинська Аліна.