На  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з освітньої спеціальності "ТВППТ" 2017–2018 навчального року студентку технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Яну Лабунець   нагородили дипломом ІІІ ступеня.

 

Вона підготувала роботу «Виробництво вершкового масла методом перетворення високожирних вершків в умовах ВАТ «Галіївський маслозавод» Чуднівського району Житомирської області».

Нагадаємо, що підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з освітньої спеціальності «ТВППТ» проходила на базі факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету.


Мета конкурсу  –  пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у закладах вищої освіти.

До участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу     надійшло 29 робіт з 14 закладів вищої освіти.

У результаті рецензування до прилюдного захисту було рекомендовано 20 наукових робіт, з яких за рейтингом було визначено 7 робіт-переможців, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію.

Представлені на конкурс наукові студентські роботи охопили широкий спектр тем, від виробництва продукції тваринництва до її переробки, які, до того ж, включали в себе як науково-практичні, так і науково-теоретичні розробки.

Окрім дипломів Миколаївського національного аграрного університету МОН України переможці також були відзначені дипломами профільних академій країни – Національної академії аграрних наук України і Академії наук вищої освіти України.  

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання