Студентка Поліського національного університету Ірина Лябах отримала диплом І ступеня за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу».  

“Малюю я з дитинства, більшість моїх робіт пов’язана з тваринами, але створюю роботи й на будь-які інші теми. Тематика конкурсу «За нашу свободу» має для мене особливе значення, оскільки події, які відбуваються в нашій державі, є для мене близькими та важливими.

Я часто беру участь у творчих заходах, бо це мене надихає, приносить задоволення процес, підготовка і результат.  Результат першого етапу оголосили нещодавно, тепер з нетерпінням чекаю результат всеукраїнського. До цього я посіла перше місце у міському конкурсі «Твоє майбутнє - це здорове сьогодення»”, - поділилась враженнями студентка ІІІ курсу факультету “Права” Ірина Лябах.

 

Метою конкурсу є виховання патріотів, активних громадян правової, демократичної держави, надання моральної підтримки воїнам ООС, виховання любові до рідного краю, виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей. 

Організатори обласного етапу конкурсу  - Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості та Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації.

зображення viber 2021 10 12 11 54 53 265

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання