Студентка Поліського національного університету Ірина Лябах отримала диплом І ступеня за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу».

“Малюю я з дитинства, більшість моїх робіт пов’язана з тваринами, але створюю роботи й на будь-які інші теми. Тематика конкурсу «За нашу свободу» має для мене особливе значення, оскільки події, які відбуваються в нашій державі, є для мене близькими та важливими.

Я часто беру участь у творчих заходах, бо це мене надихає, приносить задоволення процес, підготовка і результат.  Результат першого етапу оголосили нещодавно, тепер з нетерпінням чекаю результат всеукраїнського. До цього я посіла перше місце у міському конкурсі «Твоє майбутнє - це здорове сьогодення»”, - поділилась враженнями студентка ІІІ курсу факультету “Права” Ірина Лябах.

Метою конкурсу є виховання патріотів, активних громадян правової, демократичної держави, надання моральної підтримки воїнам ООС, виховання любові до рідного краю, виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Організатори обласного етапу конкурсу  - Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості та Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації.

зображення viber 2021 10 12 11 54 53 265

Пресслужба Поліського національного університету