Студенти Житомирського національного агроекологічного університету перемогли у Всеукраїнському конкурсі на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України».

Зокрема, студентка ЖНАЕУ Кузьменко  Ольга Михайлівна була відзначена за роботу на тему "На які цілі підприємства можуть використовувати нерозподілений прибуток. Як відображати фінансову допомогу від засновників".

Горецька Аліна Вадимівна із ЖНАЕУ успішно підготувала роботу на тему  "Облік безоплатно одержаних основних засобів і зіпсованої сировини", а Запаловська Ірина Богданівна – на тему  "Директор наполегливо рекомендує, аби бухгалтер закрив очі на нестачу: що робити?".

Щодо участі  в цьому конкурсі, то  надійшло більше двохсот заявок від студентів 4–5 курсів, магістрантів, аспірантів із різних ВНЗ країни, які здобувають освіту за  спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит».

Організатор конкурсу – редакція газети «Все про бухгалтерський облік». За підсумками конкурсу переможців  відзначили цінними подарунками, а також вручили грамоти за участь усім конкурсантам та їхнім науковим керівникам. 

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект