Студенти Житомирського національного агроекологічного університету перемогли у Всеукраїнському конкурсі на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України».

Зокрема, студентка ЖНАЕУ Кузьменко  Ольга Михайлівна була відзначена за роботу на тему "На які цілі підприємства можуть використовувати нерозподілений прибуток. Як відображати фінансову допомогу від засновників".

Горецька Аліна Вадимівна із ЖНАЕУ успішно підготувала роботу на тему  "Облік безоплатно одержаних основних засобів і зіпсованої сировини", а Запаловська Ірина Богданівна – на тему  "Директор наполегливо рекомендує, аби бухгалтер закрив очі на нестачу: що робити?".

Щодо участі  в цьому конкурсі, то  надійшло більше двохсот заявок від студентів 4–5 курсів, магістрантів, аспірантів із різних ВНЗ країни, які здобувають освіту за  спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит».

Організатор конкурсу – редакція газети «Все про бухгалтерський облік». За підсумками конкурсу переможців  відзначили цінними подарунками, а також вручили грамоти за участь усім конкурсантам та їхнім науковим керівникам. 

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання