На базі Одеського державного аграрного університету проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей    «Ветеринарна медицина» та   «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза»  у 2019–2020 навчальному році.  

 

ІІ тур конкурсу проводився у два етапи: перший – рецензування робіт,  другий – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

У числі кращих була наукова робота студенток факультету ветеринарної медицини Поліського національного університету (м. Житомир) Складенко Таміли Володимирівни та Янкевич Ольги Олександрівни, яка отримала 187 балів.

 

Підсумком Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з вищезазначених спеціальностей були результати І етапу ІІ туру. 

 

Зокрема, наукова робота Складенко Т.В., Янкевич О.О.   «Актуальні питання безпечності харчових продуктів для населення у Поліському регіоні у контексті гарантування продовольчої безпеки» отримала ІІ місце і була відзначена  дипломом ІІ ступеня. 

 

Підготувала  студенток досвідчений в цій галузі висококваліфікований фахівець – кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри  паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни Поліського національного університету Котелевич Валентина Антонівна, яка отримала подяку.

Пресслужба Поліського національного університету 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання