Підсумкова наукова конференція II Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І. І. Ібатулліна відбулася 12 грудня.

Захід був організований кафедрою годівлі тварин та технології кормів ім. П. Д. Пшеничного та проходив на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України за спонсорської підтримки ТОВ «ТД «Світ-Агро» та ТОВ «Кремікс».

Упродовж декількох   годин представники 7  аграрних закладів вищої освіти України змагалися у володінні питаннями з годівлі тварин. Більшість учасників показали ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували у своїх доповідях креативний підхід у розв’язуванні годівельних завдань.

Представницьке журі визначило переможців. Зокрема, дипломом за ІІІ місце була  нагороджена студентка 3 курсу технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету  Наталія Федорчук. Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських, доцент Кривий Михайло Миколайович.  Переможниця, окрім диплома,  відзначена грошовим призом у розмірі 2000 грн.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання