Підсумкова наукова конференція II Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І. І. Ібатулліна відбулася 12 грудня.

Захід був організований кафедрою годівлі тварин та технології кормів ім. П. Д. Пшеничного та проходив на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України за спонсорської підтримки ТОВ «ТД «Світ-Агро» та ТОВ «Кремікс».

Упродовж декількох   годин представники 7  аграрних закладів вищої освіти України змагалися у володінні питаннями з годівлі тварин. Більшість учасників показали ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували у своїх доповідях креативний підхід у розв’язуванні годівельних завдань.

Представницьке журі визначило переможців. Зокрема, дипломом за ІІІ місце була  нагороджена студентка 3 курсу технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету  Наталія Федорчук. Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських, доцент Кривий Михайло Миколайович.  Переможниця, окрім диплома,  відзначена грошовим призом у розмірі 2000 грн.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання