Валерія Корнійчук  – студентка  ІІ курсу ОС "Магістр" факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету протягом 1–3 листопада  брала участь у Всекраїнському форумі "ОСС майбутнього 2.0: найкращі практики, колаборація".

 

Захід  проходив у Хмельницькому національному університеті. Там було представлено низку лекцій та тренінгів для розвитку культурно-масової роботи, PR-віддідів та зовнішніх зв'язків, волонтерської роботи в університеті.

"Щоб створити злагоджений проект, необхідно сформувати команду з людей, які матимуть спільну думку і розвиватимуть її, а також потрібен гарний лідер, який зможе підтримати та зрозуміти кожного. Вважаю, що саме це і є основою для подальшого всебічного розвитку студентського самоврядування нашого  навчального закладу", –ділиться студентка ЖНАЕУ  Валерія Корнійчук.

У рамках форуму для учасників   організували пізнавальну екскурсію містом,   музеями та лабораторіями університету. Цікавим також був візит до міського голови м. Хмельницький Симчишина О. С., який  відзначив, що  обласний центр має розвиватися для молоді, щоб  звідти не хотілося виїжджати, а, навпаки, працювати для його  розбудови.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Корисні посилання