Одна з 30 переможців  освітнього проекту "Агро-2019" – студентка факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету Олена Федетчак  з 26 лютого по 1 березня перебувала на   Міжнародній виставці «SIMA-2019» (м. Париж, Франція).

Це найбільший у світі форумом сільськогосподарського машинобудування і тваринництва, що проходить раз на два роки.

У рамках  «SIMA-2019» студенти мали можливість ознайомитись із низкою експозицій: технікою спеціального і загального призначення, сучасним обладнанням для ветеринарії, молочного та м’ясного скотарства, новими порадами великої рогатої худоби та рослин, передовими технологіями і рішеннями для аграрного сектора.

З українськими студентами на виставці зустрівся Президент благодійного Фонду, який є організатором проекту, Борис Колесніков та обговорив проблеми розвитку агропромислового комплексу, представлені новинки та перспективи впровадження інновацій.

«Виставка «SIMA-2019» – це можливість для студентів відкрити для себе щось нове, побачити цікаві новинки власними очима та зрозуміти принцип дії тієї чи іншої техніки, наприклад, доїльного апарату, приладу для пастеризації та охолодження молока. Побачити та ознайомитися з французькими породами великої рогатої худоби такими як «Лімузин» та «Шароле», – поділилася враженнями студентка ЖНАЕУ Олена Федетчак.

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету