У Національному університеті біоресурсів і природокористування України 12–13 грудня  свої проекти презентували учасники освітнього проекту «Агро-2018», який стартував у листопаді цього року за підтримки благодійного фонду Бориса Колесникова.

 

Відомо, що свої роботи на конкурс надіслали 1500 студентів денної форми навчання всіх аграрних ВНЗ України. У їх числі – представники факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету: студентка 2 курсу ОС «Магістр» Федетчак О. Г. (керівники: к.вет.н., доценти Пінський О. В., Гончаренко В. В.) та студентка 5 курсу ОС «Магістр» Буднік Т. С. (керівник: д.вет.н, професор Калиновський Г. М.). Також допомогу студенткам у підготовці проектів та їх представленні надавав заступник декана факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ Пінський О. В.

Нагородження переможців проекту «Агро-2018» відбулося 14 грудня. Тоді й стало відомо, що, серед 30-и кращих, журі визначило і роботу студентки Житомирського національного агроекологічного університету Тетяни Буднік.

Зокрема, вона разом із іншими переможцями у лютому 2018 року відвідає Міжнародну сільськогосподарську виставку «Fieragricola-2018» у Вероні, де  матиме можливість ознайомитися з новітньою сільськогосподарською технікою, обладнанням, технологіями ведення господарства. Студентам з України представлять передові ідеї тваринництва, розведення і селекції, ветеринарії, а також технології, пов’язані з виробництвом продукції сільського господарства.

 Нагадаємо, що нещодавно студентка 4-го курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Оксана Хмельницька стала переможницею конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності у номінації «7 кроків до покращення роботи прокурора».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету  

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання