У прокуратурі Житомирської  області 22 лютого відбулася зустріч із студентами-переможцями ІІ щорічного конкурсу творчих робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції», організованого Генеральною прокуратурою України у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Серед переможців конкурсу – студентка 5-ого курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Крістіна Сторожук.

Вітаючи студентів із перемогою в обласному конкурсі, заступник прокурора області Роксолана Гребенюк зауважила, що у роботах не лише висловлені слушні ідеї, а й відчувається творчий підхід до їх втілення у практичну діяльність.

Нагадаємо, конкурс творчих робіт серед студентів, які навчаються за спеціальністю   «Право», проводиться вже другий рік поспіль. Цього разу у ньому взяли участь 15 студентів, які надіслали до прокуратури області цікаві дослідження та висловили своє бачення щодо процесів реформування органів прокуратури.

Надіслані роботи вимоглива конкурсна комісія оцінювала за такими критеріями: належний рівень правових знань, новизна, актуальність, креативність, а також можливість втілення студентських ідей у практичну діяльність прокурорів.