У прокуратурі Житомирської області підбили підсумки конкурсу студентських творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю  «Право», проведеного у рамках спільних просвітницьких заходів Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України,  організованих з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами.

 

«Цьогоріч учасниками конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції» стали 15 студентів, які надіслали свої творчі роботи до прокуратури області, - що значно більше, ніж минулого року. Це ознака того, що серед молоді зростає дієвий інтерес до процесів реформування нашого відомства, а також бажання брати безпосередню участь у цьому процесі, адже студенти – потенційні завтрашні працівники прокуратури», - зауважила заступник прокурора області голова конкурсної комісії Роксолана Гребенюк.

Авторитетна конкурсна комісія оцінювала творчі роботи за такими критеріями, як актуальність і новизна, креативність і доступність поданої інформації, а також можливість застосування студентських пропозицій у практичній діяльності прокурорів. Зазначивши, що усім надісланим творчим роботам притаманні ґрунтовність у підході до висвітлення теми і належний рівень правових знань, колегіальним рішенням комісія визначила три кращі.

Це, зокрема, роботи студентки 5-го курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Крістіни Сторожук, студентки 5-го курсу інституту прокуратури і кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ганни Тимощук та студента 4-го курсу Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету Артема Огородника, які, відповідно набрали 70, 65 та 60 підсумкових балів, - інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання