У прокуратурі Житомирської області підбили підсумки конкурсу студентських творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю  «Право», проведеного у рамках спільних просвітницьких заходів Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України,  організованих з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами.

 

«Цьогоріч учасниками конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції» стали 15 студентів, які надіслали свої творчі роботи до прокуратури області, - що значно більше, ніж минулого року. Це ознака того, що серед молоді зростає дієвий інтерес до процесів реформування нашого відомства, а також бажання брати безпосередню участь у цьому процесі, адже студенти – потенційні завтрашні працівники прокуратури», - зауважила заступник прокурора області голова конкурсної комісії Роксолана Гребенюк.

Авторитетна конкурсна комісія оцінювала творчі роботи за такими критеріями, як актуальність і новизна, креативність і доступність поданої інформації, а також можливість застосування студентських пропозицій у практичній діяльності прокурорів. Зазначивши, що усім надісланим творчим роботам притаманні ґрунтовність у підході до висвітлення теми і належний рівень правових знань, колегіальним рішенням комісія визначила три кращі.

Це, зокрема, роботи студентки 5-го курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Крістіни Сторожук, студентки 5-го курсу інституту прокуратури і кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ганни Тимощук та студента 4-го курсу Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету Артема Огородника, які, відповідно набрали 70, 65 та 60 підсумкових балів, - інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання