Протягом 23–25 червня в смт Залізний Порт Херсонської області проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ТАЛАНТИ СВІТУ-2017».

Учасники змагалися за перемогу в шести вікових категоріях у таких номінаціях та жанрах:

• вокальнемистецтво (естрадний вокал, джазовий вокал, народний вокал, ака-демічний вокал);
  • хореографічне мистецтво (сучасна хореографія,класична хореографія, танці народів світу, естрадний танець, бальна хореографія, народна стилізація та ін.);
  • оригінальне мистецтво (естрадні мініатюри, цирк, театри мод та модельні агенції, інструментальна музика, художнє читання).

На фестивалі-конкурсі «Таланти світу» успішно виступила студентка Житомирського національного агроекологічного університету, група Туризм-16 Мілана Колеснікова.

Зокрема, вона стала лауреатом ІІІ премії та отримала диплом й відзнаку фестивалю в номінації «Естрадний вокал».