З 16 по 18 травня  на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України в місті Києві проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» і спеціальності «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва».

Участь у цьому заході  взяли студенти технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету – Ящук Інна, Когут Світлана та Мяновська Тетяна.

Членом апеляційної комісії була доцент кафедри технологій переробки та якості продукції тваринництва ЖНАЕУ Л. А. Кальчук.

В індивідуальному заліку з дисципліни «Годівля тварин і технологія кормів» Мяновська Тетяна  виборола ІІІ місце.

Прес-слуужба Житомирського національного агроекологічного університету