Студентка другого курсу факультету права, публічного управління та національної безпеки Ірина Лябах посіла перше місце у міському конкурсі малюнків, плакатів та коміксів «Твоє майбутнє – це здорове сьогодення».

У конкурсі взяли участь студенти університетів, коледжів та технікумів міста Житомира. Тематика робіт  –  здоровий спосіб життя, профілактика наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління. Переможців обрали шляхом онлайн-голосування. Поміж 50 робіт малюнок Ірини визнали одним із найкращих. Крім того, подяку отримав й Поліський національний університет.

“Дуже приємно, що студенти нашого університету розвивають свої творчі здібності та активну громадську позицію. Це не просто конкурс малюнків, а привернення уваги молоді до вирішення проблем сьогодення. Тішить, що теперішні хлопці та дівчата не просто говорять вголос про негативні явища, а знаходить шляхи та механізми їх викорінення із суспільства”,  – прокоментував ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

Церемонія нагородження переможців відбулося 3 грудня у дворі Дому української культури. Учасників конкурсу відзначили пам’ятними подарунками від міської ради. Крім того, до нагородження долучилися установи, благодійні та громадські організації міста. Серед нагород у номінаціях були сертифікати на друк інформаційних матеріалів з використанням робіт учасників.

Пресслужба Поліського національного університету

web прийом до аспірантури