Студентка другого курсу факультету права, публічного управління та національної безпеки Ірина Лябах посіла перше місце у міському конкурсі малюнків, плакатів та коміксів «Твоє майбутнє – це здорове сьогодення».

У конкурсі взяли участь студенти університетів, коледжів та технікумів міста Житомира. Тематика робіт  –  здоровий спосіб життя, профілактика наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління. Переможців обрали шляхом онлайн-голосування. Поміж 50 робіт малюнок Ірини визнали одним із найкращих. Крім того, подяку отримав й Поліський національний університет.

 

“Дуже приємно, що студенти нашого університету розвивають свої творчі здібності та активну громадську позицію. Це не просто конкурс малюнків, а привернення уваги молоді до вирішення проблем сьогодення. Тішить, що теперішні хлопці та дівчата не просто говорять вголос про негативні явища, а знаходить шляхи та механізми їх викорінення із суспільства”,  – прокоментував ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

 

Церемонія нагородження переможців відбулося 3 грудня у дворі Дому української культури. Учасників конкурсу відзначили пам’ятними подарунками від міської ради. Крім того, до нагородження долучилися установи, благодійні та громадські організації міста. Серед нагород у номінаціях були сертифікати на друк інформаційних матеріалів з використанням робіт учасників.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання