У Житомирському національному агроекологічному університеті протягом   квітня стартував конкурс «Кращий староста», проведення якого ініціював ректорат, відділ соціального та гуманітарного розвитку   та студентський профком навчального закладу з метою підвищення престижності виконання обов’язків старости академічної групи, виявлення талановитої й активної молоді з числа старост академічних груп   та формування лідерських якостей студентів, ораторських здібностей, комунікативних навиків за рахунок навчально-виховних програм.

Результати конкурсу під час зустрічі зі старостами 12 червня оприлюднив ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Зокрема, І місце конкурсу «Кращий староста ЖНАЕУ» здобула студентка факультету екології і права Карбовська Таїса, ІІ місце має студентка технологічного факультету Сирота Тетяна, а ІІІ – студентка факультету ветеринарної медицини Орлова Олена.

Ректор привітав переможців та подякував учасникам конкурсу. Також він вручив кращим відзнаки, а за І місце, крім диплому, передбачався сертифікат на екскурсійний тур для групи кращої старости від інтернет-ресурсу «Moyo.ua»  

Нагадаємо, що «MOYO.UA» (https://www.moyo.ua) – зручний інтернет-ресурс, що дозволяє здійснювати покупки в комфортній обстановці. Онлайн-портал покликаний стати помічником для грамотного вибору техніки. Індивідуальний підхід до клієнта і можливість придбати нові пропозиції ринку за вигідною ціною порадують навіть прискіпливого клієнта.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання