Пройти практику, а також  стажування із подальшим працевлаштуванням можуть студенти Житомирського національного агроекологічного університету в компанії «Кернел».

Про це під час зустрічі у ЖНАЕУ 15 березня повідомив представник агрокомпанії Сергій Кошель.

Зокрема,  він поспілкувався зі  студентами 2–3 курсів  агрономічного факультету, ветеринарного факультету і факультету інженерії та енергетики. На заході також були присутні викладачі Житомирського агроекологічного університету.

Кошель наголосив, що наразі «Кернел» –  одна з провідних агропромислових компаній України, яка з-поміж іншого має програми для  навчання, стажування, працевлаштування або проходження виробничої практики студентів профільних ВНЗ   задля набуття практичних вмінь і розвитку особистістних компетенцій.

Презентуючи компанію, він зауважив, що експортуючи щорічно близько 7 мільйонів тонн сільськогосподарської продукції, «Кернел» є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону.

«Наші виробничі активи простягаються від чорноземних сільгоспугідь до олійноекстракційних заводів, а логістика будується на базі найбільшої сільськогосподарської інфраструктури, що включає мережу елеваторів і глибоководні експортні термінали», – сказав Сергій Кошель та відповів на усі запитання студентів щодо можливої співпраці.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного  університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання